www.ebir.pl
Waluty:
odzież damska tanio,buty damskie tanie,sukienki damskie,płaszcze damskie,odzież damska online,buty damskie online
Str. główna ::  Dostawa i zwroty

Dostawa i zwroty


Jeśli chcesz zwrócić towary, podaj nam powód przyjęcia zwrotu w ciągu 14 dni. Wyślemy Ci adres, aby umożliwić Ci zwrot. Zwrot zostanie przetworzony na Twoim koncie karty kredytowej. Przed złożeniem zamówienia prosimy o kontakt z nami. Jeśli towary zostaną zgubione lub uszkodzone, musisz być odpowiedzialny.

Na co powinienem zwrócić w zamian?

1 Jeśli nie możesz przyjąć towarów, ale zwrot, muszą być one odjęte od refundacji, ponieważ już do Ciebie wysłaliśmy.

2 Należy unikać uszkodzeń i zanieczyszczenia produktu. Wyślij towar, jeśli to możliwe, wróć do oryginalnego opakowania ze wszystkimi akcesoriami i wszystkimi elementami opakowania do nas.

W razie potrzeby użyj zewnętrznego opakowania ochronnego. Jeśli nie masz już oryginalnego opakowania, prosimy o dostarczenie odpowiedniego opakowania zapewniającego odpowiednią ochronę przed uszkodzeniem podczas transportu.

3 Wyślij produkt jak to możliwe, ale nie bezpańskie, jako pakiet ubezpieczeniowy z powrotem do nas i utrzymuj Einlieferbeleg na.

4 Zachęcamy do skorzystania z usługi zwrotu za pośrednictwem DHL.

Wymianę wymiany wymiany należy dokonać w ciągu 14 dni od otrzymania. Podaj koszty wysyłki, aby wrócić. Artykuł powinien być idealny i możliwy do ponownego wykorzystania. Jeśli to z naszej winy, chcielibyśmy wysłać Ci inne przedmioty ponownie wysyłka. Z uwagi na twoją awarię pojawia się w przypadku, musisz sam zapłacić koszty wysyłki (podróż w obie strony).

Uwaga Nie płacimy opłaty pocztowej. Proszę oznaczyć powrót wystarczającą, aby zminimalizować kontakt dodatkowej opłaty pocztowej. Aby potraktować zwrot, potrzebujemy od jednego do dwóch tygodni, a zatem spłata zostanie zaksięgowana co najmniej w okresie rozliczenia na koncie.

1 Dyrektywa Jeżeli wniosek o wypłatę zatwierdzony przez dział obsługi klienta, można uzyskać zwrot pieniędzy. W przeciwnym razie pakiet zostanie ponownie wysłany do Ciebie.

2 Dostarczone towary można dostarczać wyłącznie z następujących powodów w ciągu 7 dni od otrzymania towarów.

1 2 ubrania brudne ubrania nieuszkodzone 3 ubrania w liście zamówień wysłane Prosimy o przesłanie nam uzasadnienia zwrotu, jeśli chodzi o jakość, dodaj najlepsze zdjęcia z towaru. Musimy następnie przekazać sprawę i zdjęcia Retoureabteilung. Ale nie przyjmujemy zwrotu, jeśli ubrania ci się nie podobają.

3 Zapakuj go bezpiecznie. Wprowadź następujące informacje: Nazwa rachunku (bank), odbiorca, adres, numer zamówienia, powód zwrotu

Powrót
Copyright © 2019 www.ebir.pl